En farklı ve özel sevgililer günü hediyesini yapmak istiyorsanız, özgün bir hediye arıyorsanız, ister platonik ister karşılıklı aşkla ama aşkla doluysanız, Cam Ocağı Vakfı?na gelin?En farklı ve özel sevgililer günü hediyesini yapmak istiyorsanız, özgün bir hediye arıyorsanız, ister platonik ister karşılıklı aşkla ama aşkla doluysanız, Cam Ocağı Vakfı?na gelin?
Aşkınızın ateşiyle camın sıcaklığını birleştirin, duygularınızı yansıtan renklerle, kendi nefesinizle şekillendirin kalbinizi. Hediyenizi eşsiz ve özgün kılın. ?Cam?dan bir kalp sunun.
Cam Ocağı Vakfı ?ne olursan ol ama aşk ile dolu ol ?etkinlik programı kapsamında ilk kalp 50 TL. Benim sevdiğim çok der de daha fazla yapmak isterseniz ikinci ve sonrasi ise 35 TL.
Sevgililer günü kalp atölye çalışmaları tarihleri;
28 Ocak Cumartesi
4 Şubat Cumartes
11 Şubat Cumartesi
Saat: 13.00 / 16.00 arasında kalbi aşıkla atan herkesi bekliyoruz. Cam üfleme yöntemi ile dilediğiniz renkte kalbinizi yapabilir, ya da dilerseniz hazır kalplere sevdiğinize özel bir mesaj yazabilirsiniz. Ortalama yarım saat sürecek bu atölye çalışmasında, katılımcılar üfleme tekniği ile istedikleri renklerde camdan kalpler yapıyor. Üzerine isim de yazabileceğiniz cam kalpleriniz iki gun sonra size ya da dilerseniz sevdiginize kargo ile yollanıyor.
Cam üfleme tekniğinin yanı sıra, füzyon tekniği ile de cam tabak üzerine dilediğiniz deseni yapıp sevdiklerinize hediye etme seçeneği de var.
Sevgililer günü etkinliğine katılanlara Cam Ocağı Vakfı, küçük hediyelerde veriyor.
Rezervasyon için: 0216 433 36 93 / emre@glassfurnace.org