LEGOLAND® Esnek Bilet

(Satışta)


Yer: LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul - İstanbul
22.12.2020 23:59 - 31.12.2020 23:00

Biliyoruz bugünlerde plan yapmak biraz zor ama sevdiklerimiz ile birlikte eğlendiğimiz günleri de çok özledik. Bu günler geçtiğinde eğlenceye kaldığınız yerden devam edin diye Esnek Bilet alabilirsiniz.Günlük biletlerin 30 gün olan kullanım süresi, Esnek Bilette 150 gündür. Esnek Biletinizi satın aldığınız tarihten itibaren, LEGOLAND® İstanbul'u 150 gün içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Biletinizi hemen alın, 150 gün içerisinde sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin planlarını yapın.


Biletinizi, Biletix.com üzerinden daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yetişkin: 62,00 TL Çocuk: 62,00 TL


Kurallar
Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için merkezimize özel güvenlik önlemler aldık.

Misafir Gereksinimleri
Covid 19 salgınına karşı alınan sağlık ve güvenlik önlemleri , merkezimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için hazırlanmıştır.Bu güvenlik önlemlerine uymak merkemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin yararınadır. Bu nedenle söz konusu güvenlik önlemlerine uymayan misafirlerimizden merkezimizi terk etmesini talep etme hakkımıız saklı tutarız.

Riskin Kabulü
Uygulamaktaolduğumuz güvenlik önlemleri ile Covid 19 virüsüne yakalanma riskini en aza indirmeyi amaçlıyoruz fakat bu riskin tamamen kaldırılması mümkün değildir. Bu nedenle merkezimizi ziyaret eden misafirlerimiz virüse karşı korunmanın kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

? Bu bilet satın alındığı günden itibaren 150 gün geçerlidir.
? Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
? Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler.
? Ücretsiz çocuk biletleri 0-36 ay için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 3-17 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilir. 18 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
? Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş./ Merlin Entertainments Türkiye Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur.
? Biletler ilgili merkez için tek seferlik giriş hakkı sağlar. Merkezden çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.
? Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. Bilet fiyatlarında yapılan promosyon ve kampanyalar birleştirilemez.
? 0-36 aylık çocukların girişi ücretsizdir. Ücretsiz giriş için kimlik ibraz edilmesi zorunludur.
? Ücretli çocuk biletleri 3-17 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilir. 3-17 yaş arasındaki ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler.
? Ziyaret esnasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır.
? Yönetim, uygunsuz bir davranış sergileyen ziyaretçinin girişini kabul etmeme veya para iadesi olmaksızın ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
? Merkezlerdeki ürünlere kasten zarar verilmesi halinde merkez maddi zararı talep etme hakkına sahiptir.
? Merkezlerde tütün ve türevlerinin kullanımı yasaktır. Dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecek ile giriş yapılmasına izin verilmez.
? Merkezlerdeki ürünlerin özellikleri nedeni ile evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.
? Merkezlerde çekilen fotoğraf ve videolar ticari bir amaç için kullanılamaz.
? Ziyaret saatleri dönemsel kararlar ile değiştirilebilmektedir. Güncel saatler için çağrı merkezi aranabilir ya da web sitesi ziyaret edilebilir.
? COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında merkezimiz ziyarete kapalıdır. Güncellemeler ve açılış tarihi için lütfen merkezin sosyal medya kanallarını takip ediniz.