Çocuk Online - Cankız Çirkin ile Çikolata Atölyesinde Trüff Yapımı

(Satışta)


Yer: Online Etkinlikler - İstanbul
07.08.2020 14:00 - 07.08.2020 14:00

Cankız Çirkin ile Çikolata Atölyesinde Trüff Yapımı, online eğitimler kapsamında sizlerle.

Çikolata, insanlık tarihine imza atmış, nice yasaklara baş kaldırıp, nice aşkları içinde barındırmış, kışkırtıcı, tanrılara ithaf edilmiş bir gıda... Tanrıların gıdası ?The Obrama Cacao?... Her zaman, her kesim, her yaş grubunun reddedemeyeceği büyülü lezzet...
Bu büyülü lezzetin mutfağı da ayrı bir keyifli olmakla beraber, hoş kokulu ve eğlencelidir.
Hadi! O zaman bu eğlenceli mutfağa hep birlikte, Cankız eşliğinde, kakaodan çikolataya dönüşen hikayelerle, çikolata ile temas ederek, eğlenerek, öğrenerek leziz truff çikolatalarımızı yapıp, ardından keyifle yiyelim.
Dersi satın aldığında, sana trüf malzemelerini postalıyoruz, ve birde zoom indirmen için gereken linki içeren bir e-mail gönderiyoruz. Etkinlik günü ve saati geldiğinde, Zoom üzerinden online buluşuyoruz.
Etkinlik ücretinemalzemeler Dahildir.

Süre :45 dk
Önerilen Yaş: 9

7 Ağustos, 14:00


1. Kategori - 180.00 TL

Kurallar
- 9 Yaş ve üstü için uygundur.
- Eğitim süresi 1 ders, yaklaşık 45 dk?dır.
- Malzemelerin size Masterpiece tarafından gönderilebilmesi için, biletinizi satın aldıktan sonra, referans numaranızla birlikte, isim-telefon ve posta adresinizi, info@studiomasterpiece.com adresine mail olarak iletmeniz gerekmektedir.
- Eğitim için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
- Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
- Etkinliğe katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize web sitemiz tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak eğitime katılamamanız halinde web sitemizin veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.