Online - Felsefe Terapisi: Ya ?Kendin Olmak? Diye Bir Şey Yoksa?

(Satışta)


Yer: Online Etkinlikler - İstanbul
28.06.2020 19:00 - 28.06.2020 19:00

Felsefe Terapisi: Ya ?Kendin Olmak? Diye Bir Şey Yoksa?, online eğitimler kapsamında sizlerle.

"Tüm ezberleri bozacak, aşina olduğunuz kavramları yeniden yorumlamanıza neden olacak bir felsefe terapisi sizleri bekliyor. Platon, Aristoteles, Viktor Frankl, Günter Anders gibi düşünürlerin metinlerine başvuracağımız benzersiz bir atölye gerçekleştireceğiz."

İnsan neden anda kalmamalı?
Kendilik dairesi nedir? Ne ile dolar?
Hayatta anlam var mıdır?
Maslow yanılıyor olabilir mi?


1. Kategori - 80.75 TL

Kurallar
- 16 Yaş sınırı vardır.
- Eğitim süresi 1 ders (yaklaşık 2 saattir)
- Eğitim için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
- Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz.
- Etkinliğe katılmanız için gereken Zoom linki ve şifresi etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize web sitemiz tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak eğitime katılamamanız halinde web sitemizin veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
- Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.